W centrum Pomorza ruszyła kolejna inicjatywa na rzecz wspierania Start-upów i nowopowstałych przedsiębiorstw MŚP.

Miasto Słupsk oraz Słupski Inkubator Technologiczny, zarządzany przez PARR S.A., wychodzą naprzeciw potrzebom rynku i startują z programem preakceleracyjnym. Osoby zainteresowane utworzeniem w Słupsku przedsiębiorstwa w nowoczesnych branżach technologicznych lub kreatywnych, a także młode MŚP działające na lokalnym rynku nie dłużej niż rok mogą skorzystać ze wsparcia jakie oferuje program.

W ramach inicjatywy WySTARTuj w SŁUPSKU młodzi przedsiębiorcy skorzystają z szerokiej gamy warsztatów, które poruszą tematy pomysłu na biznes, modeli biznesowych, sprzedaży, marketingu, narzędzi wsparcia, form finansowania. Poznają tajniki dobrego pitchingu i globalizacji swojego produktu. Ponadto każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z dwóch godzin spotkań 1:1 z mentorami.

Podczas warsztatów i indywidualnych sesji mentoringowych, uczestnicy będą mieli okazję popracować z osobami, które same są przedsiębiorcami i dodatkowo pomagają innym rozwijać swoje Start-upy.
Finałem przedsięwzięcia będzie gala podsumowująca, podczas której uczestnicy zaprezentują swój biznes szerszemu gronu. Ciężka praca na warsztatach zostanie nagrodzona i najlepiej zapowiadająca się działalność otrzyma dodatkowe spersonalizowane doradztwo o wartości 3.000 PLN oraz 6 miesięcy bezpłatnego biura w Słupskim Inkubatorze Technologicznym!

Osoby zainteresowane zlokalizowaniem swojej firmy w Słupsku i skorzystaniem z programu muszą się spieszyć, gdyż jeszcze tylko do dnia 30 listopada 2017r. przyjmowane są zgłoszenia. Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową Słupskiego Inkubatora Technologicznego, gdzie można pozyskać dane kontaktowe, informacje o mentorach oraz zapoznać się z pełną informacją na temat programu.
Program Preakceleracyjny jest współfinansowany z budżetu Miasta Słupska w ramach programu WySTARTuj w Słupsku realizowanego we współpracy ze Słupskim Inkubatorem Technologicznym.
Opracowanie merytoryczne programu i realizacja - we współpracy z Project Startup.

Więcej informacji na stronie:
http://www.sit.slupsk.pl/content/da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709-716.html