Gmina Kleszczów

  • 31 stycznia 2024
  • Urzędy miast

Urząd Gminy w Kleszczowie
ul. Główna 47, 97-410 Kleszczów
tel.: +48 44 731 66 10
e-mail: kleszczow@kleszczow.pl
adres www: www.kleszczow.pl


  Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów
  ul. Sportowa 3, 97-410 Kleszczów
  tel.: + 48 730 003 411
  e-mail: fundacja@kleszczow.pl
  adres www: www.frgk.pl

 

Kontakt do osób dedykowanych obsłudze inwestora

Oferujemy:

  • atrakcyjną cenę gruntów inwestycyjnych - 20 zł/m² + VAT
  • tereny objęte Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną - 25 zł/m² + VAT
  • zakup nieruchomości gruntowych bez procedury przetargowej
  • niższą cenę energii i mediów w porównaniu z cenami na rynku
  • dotacje do zakupu i montażu urządzeń ograniczających emisje zanieczyszczeń
  • ciągły rozwój infrastruktury gminnej, w tym bardzo dobrze rozwiniętą sieć drogową
  • zwolnienia i przywileje w ramach współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną
  • pomoc w dopełnianiu formalności administracyjnych 

Lokalizacja

Gmina Kleszczów położona jest w centralnej Polsce w południowej części województwa łódzkiego, w powiecie bełchatowskim, w pobliżu tras: Warszawa - Wrocław i Katowice- Gdańsk.


 

Atuty miasta/gminy

Gmina Kleszczów to jedno z najszybciej rozwijających się miejsc regionu łódzkiego. Coraz większą rangę w gospodarczym rozwoju gminy odgrywają inwestorzy polscy i zagraniczni, którzy zbudowali zakłady produkcyjne na terenie czterech Kleszczowskich Stref Przemysłowych: Rogowiec, Kleszczów, Żłobnica i Bogumiłów. Właścicielem terenów inwestycyjnych w strefach jest Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów. Infrastruktura jest własnością Gminy Kleszczów. Inwestorzy korzystają z niej na preferencyjnych warunkach.

Obecni inwestorzy

W naszych strefach przemysłowych swoje zakłady ulokowali przedsiębiorcy z Polski, Niemiec, Finlandii, Austrii, Francji, Holandii, Włoch, Portugalii, Szwajcarii, Hiszpanii, Irlandii i Ukrainy:

Strefa Przemysłowa w Kleszczowie: Arix Polska Sp. z o.o., Kersten Sp. z o.o., Uponor Infra Sp. z o.o., Colep Consumer Products Sp. z o.o., Colep Packaging Polska Sp. z o.o., CFE Polska Sp. z o.o., Izolbet Sp. z o.o., Some KSW Sp. z o.o., Goodrill Sp. z o. o., Fasada S.C., Przedsiębiorstwo Handlowe „Młyn Pol” Sp. z o. o. 

Strefa Przemysłowa w Żłobnicy: Makani Sp. z o.o., Caparol Polska Sp. z o.o., ZPHU - Entro Sławomir Kaźmierczak, Mostostal Kraków S.A., Partner Hale Sp. z o.o., Graben Michał Koch, Kobzarenko Sp. z o.o., BTC Maszyny Stolarczyk Sp. z o. o. Sp. k., Inspire Polska Sp. z o. o., Grzegorz Mularczyk ''MEGSTYL''

Strefa Przemysłowa w Bogumiłowie: Eurometal S.A. Grupa Eko-Świat, Ekobenz Sp. z o.o., Maya Victory Sp. z o. o., Sponcel Sp. z o.o., Epicom Sp. z o.o., Gizo Sp. z o.o., Piasek – Pol s.c., Mobil Spaw Krzysztof Balcerek, Atest – Bet s.c.

Strefa Przemysłowa w Rogowcu: Constantia Teich Poland Sp. z o.o., CAT Mosolf Polska Sp. z o.o., Knauf Bełchatów Sp. z o.o.

Gmina Kleszczów dobra do życia!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KLESZCZOWA

Foto

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów