W lipcu 2012 roku NoVa Park, największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, zyskał trzech nowych najemców: perfumerię Sephora, salon jubilerski Kruk oraz placówkę BRE Banku. Dzięki podpisaniu kolejnych trzech umów najmu, NoVa Park jest już wynajęty w 92 proc.

Sephora podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni ok. 250 mkw, którego otwarcie zaplanowane jest na jesień 2012. Salon jubilerski Kruk, należący do Grupy Kapitałowej Vistula Group, zajmie powierzchnię 90 mkw. Placówka BRE Banku wynajęła powierzchnię 400 mkw. Nowy lokal zostanie otwarty w IV kwartale tego roku. To drugi oddział banku w Gorzowie Wielkopolskim.

- Kolejne umowy najmu powierzchni handlowej w NoVa Park to potwierdzenie faktu, że gorzowska galeria jest miejscem, w którym warto być. Pozyskanie marek niedostępnych dotąd na rynku lokalnym takich jak Sephora czy Kruk spowoduje, że atrakcyjność naszej galerii wzrośnie, a Klienci będą mieć dostęp do szerszej oferty produktowej i usługowej - mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Łączna powierzchnia handlowa NoVa Park to ponad 32.000 mkw. Gorzowska galeria jest już skomercjalizowana w 92 proc.

Galeria handlowa NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim otworzyła się 18 kwietnia 2012 roku. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.