Polska firma InPost zdecydowała się na renegocjację umowy najmu na blisko 10.700 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w obiekcie Europolis Park Poland Central należącym do CA IMMO. 

InPost to największy niezależny operator pocztowy działający na skalę ogólnopolską od listopada 2006 r. InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Aktualnie firma świadczy usługi pocztowe za pośrednictwem niemal 900 Punktów Obsługi Klienta w 230 miejscowościach na terenie całego kraju. Do końca 2013 r. Grupa Integer.pl zamierza uruchomić kolejnych 1.700 Punktów.

Europolis Park Poland Central to nowoczesne centrum dystrybucyjno-magazynowe zlokalizowane w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego, u zbiegu dwóch ważnych arterii komunikacyjnych: autostrady A1, łączącej północną i południową Polskę, oraz drogi ekspresowej E67 łączącej Warszawę z aglomeracją śląską. Całkowita powierzchnia parku wynosi 74.000 mkw. Firma InPost jest najemcą Europolis Park Poland Central od 2009 roku.

- InPost to przykład polskiej firmy, która, po sukcesie w naszym kraju, planuje intensywną ekspansję zagraniczną. Przedłużając umowę w wysokiej jakości obiekcie firmy CA Immo, zabezpiecza ona rozwój działalności w Polsce, zapewniając sobie stabilną bazę magazynową na kolejne lata – mówi Joanna Sinkiewicz, associate w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych, Cushman & Wakefield, uczestniczącej w procesie najmu.