Colliers International pozyskał kolejnego najemcę do biurowca na warszawskim Mokotowie. Największe biuro informacji gospodarczej w Polsce – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA. wprowadzi się do budynku pod koniec lutego.

Nowy najemca zajmie 500 mkw. powierzchni. Będzie to pierwsze biuro KRD w Warszawie. Pozostali najemcy budynku to m.in.: Havas, Call Centre Poland, grupy inwestycyjne Neo Investments Group, Capital Park czy kancelaria prawna KKP.

- Ogromną zaletą Antaresa jest jego lokalizacja oraz efektywność obiektu. Pomimo, że biurowiec znajduje się w rejonie, w którym stale rośnie podaż nowych budynków, jego ugruntowana pozycja na rynku biurowym zapewnia duże zainteresowanie wśród nowych najemców. – mówi odpowiedzialny za transakcję Dawid Wątorski, Associate, Dział Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela, Colliers International.

Oddział Krajowego Rejestru Długów w Warszawie będzie zajmował się sprzedażą usług oraz obsługą klientów. Początkowo w nowej lokalizacji będzie pracowało 50 osób, a docelowo w 2015 roku 200.

- Zdecydowaliśmy się na otwarcie oddziału w Warszawie z prostego powodu. Chcemy zapewnić naszym klientom i partnerom biznesowym jak największe wsparcie, dlatego nasza obecność w tak strategicznym miejscu dla polskiego biznesu, jak stolica kraju, jest wręcz koniecznością. – mówi Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.

Antares zlokalizowany jest w biurowym zagłębiu Mokotowa przy ulicy Marynarskiej. Obiekt jest usytuowany w pobliżu lotniska Okęcie oraz zaledwie 7 km od centrum Warszawy. W najbliższej okolicy znajdują się inne centra biznesowe oraz centrum handlowe Galeria Mokotów. Budynek oferuje łącznie ponad 8 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A.