Jaworzyna Śląska sprzedała 1,3 ha gruntów inwestycyjnych

  • 26 sierpnia 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

Działki inwestycyjne w Jaworzynie Śląskiej (fot. UG Jaworzyna Śląska)

Na terenie jaworzyńskiej strefy gospodarczej zainwestuje pierwszy inwestor - firma Fire Family Sp. z o.o.. – poinformował Grzegorz Grzegorzewicz, burmistrz Jaworzyny Śląskiej.

– Na zakupionym od gminy gruncie inwestycyjnym powstanie hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2000-2500 mkw, w której zatrudnionych zostanie kilkudziesięciu pracowników. Inwestor planuje rozpoczęcie działalności na terenie inwestycyjnym w drugiej połowie 2021 roku. – mówi Grzegorz Grzegorzewicz.

Szefowie firmy podkreślali, bardzo dobre przygotowanie terenów inwestycyjnych, świetną lokalizację oraz atrakcyjną cenę. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce znajdą się kolejni inwestorzy, którzy ulokują swoje przedsiębiorstwa na terenie naszej gminy. 

Firma Fire Family Sp. z o. o. współpracuje z największymi Sieciami Handlowymi w Polsce, supermarketami i marketami budowlanymi, kooperuje także z ponad tysiącem małych i dużych, lokalnych i krajowych firm. Swoje produkty wysyła za granicę, odbiorcami są firmy z całej Europy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy z Ameryki Północnej.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów