Hurtowy dystrybutor zabawek i artykułów sportowych wynajął 540 mkw. powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków I.

Firma Dammar została nowym klientem Biura Inwestycji Kapitałowych S.A. Wynajęła łącznie 540 mkw. powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków I. Z tego 500 mkw. zostało przeznaczone na cele magazynowe, a pozostałe 40 mkw. na cele socjalno-biurowe.

- Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem wielkości wynajmowanej powierzchni. W naszych centrach logistycznych jesteśmy w stanie oferować powierzchnie magazynowe od zaledwie kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Możemy dopasować obiekt do wymogów niemal każdego inwestora. – podkreślił Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Firma Dammar od 1990 roku zajmuje się importem i sprzedażą hurtową zabawek i artykułów sportowych. Jest jednym ze znaczących sprzedawców na terenie Małopolski i Podkarpacia. Posiada około 3000 wzorów w ciągłej sprzedaży. Centrum Logistyczne Kraków I  zlokalizowane jest w przemysłowej dzielnicy Krakowa - na Rybitwach, przy ulicy Albatrosów. Powierzchnia magazynowa oddanego w 2000 roku budynku to 8.000 mkw., a powierzchnia biurowa - 2.000 mkw.