CBRE była doradcą budowlanym firmy Cisco przy powstawaniu ich nowego biura w Krakowie. CBRE było odpowiedzialne za zarządzanie projektami i kosztami, jak również za adaptację, aranżację i prace wykończeniowe biura Cisco o powierzchni 3.800 mkw. 

2 lipca odbyło się oficjalne otwarcie nowej lokalizacji Cisco w Krakowie w biurowcu Enterprise Park przy ul. Na Dołach. Jest to drugie biuro firmy w tym mieście, będące rozszerzeniem działalności  Cisco Global Support Center (Globalne Centrum Usług Wspierających), które zostało otwarte w Krakowie w maju 2012.  Centrum zatrudnia obecnie około 300 pracowników. CBRE świadczyło usługi zarządzania projektami budowlanymi obu biurom Cisco. Centrum zatrudnia obecnie około 300 pracowników.

- Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z tak prestiżowym Klientem jak Cisco. Cieszymy się z sukcesu jakim było otwarcie nowego biura Cisco w Krakowie. Jesteśmy przekonani, że zarówno pracownicy, jak i klienci Cisco będą czerpać korzyści z drugiej lokalizacji w tym mieście. CBRE posiada bogate doświadczenie w doradztwie budowlanym i oferuje swoim Klientom najwyższej klasy usługi zarządzania projektami i kosztami. – powiedział Jonathan Steer, dyrektor działu doradztwa budowlanego w CBRE w Polsce.

CBRE oferuje usługi doradztwa budowlanego dla nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Na terenie całej Polski CBRE zarządza projektami i pracami wykończeniowymi biur o łącznej powierzchni ponad 20.000 mkw. rocznie.