T-Mobile przeprowadził się do swojej nowej siedziby – kompleksu T–Mobile Office Park zbudowanego przez Ghelamco na warszawskim Mokotowie. Operator komórkowy jest głównym najemcą projektu i zajmuje 27 000 mkw. powierzchni, czyli blisko 70 proc. z 40 000 mkw. biur dostępnych w inwestycji. 

T-Mobile Office Park to najnowszy, zakończony projekt biurowy Ghelamco Poland. Jego realizacja rozpoczęła się w II kwartale 2012 roku, a oddanie do użytku nastąpiło z początkiem maja tego roku. Inwestycja jest przykładem projektu powstałego w docenianej przez najemców formie parku biznesowego. Dzięki efektywnemu zaprojektowaniu w kompleksie znalazło się miejsce na przestronne patio z zielenią  i elementami małej architektury, a dostępne powierzchnie zapewniają możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni. Komfort pracy najemców zapewniają między innymi takie udogodnienia jak otwierane okna, w pełni  przeszklona fasada zapewniająca dostęp światła dzielnego, czy regulowany strefowo system wentylacji i oświetlenia. Na terenie kompleksu znajduje się prawie
1300 miejsc parkingowych oraz parkingi i prysznice dla rowerzystów i motocyklistów.

T–Mobile Office Park, zgodnie ze standardami Ghelamco, jest projektem, który powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Kompleks projektowany był tak, by zapewnić najwyższy komfort korzystania z powierzchni przyszłym użytkownikom przy jednoczesnym poszanowaniu zasad ekologii. Potwierdzeniem jakości, „zieloności” i energooszczędności projektu oraz jego dostosowania do potrzeb najemców będzie najpopularniejszy, prestiżowy europejski certyfikat BREEAM. T–Mobile Office Park jest obecnie na ostatnim etapie procesu certyfikacyjnego, a uzyskany certyfikat będzie już szóstym tego typu świadectwem przyznanym inwestycji Ghelamco w ciągu ostatnich 4 lat.

- T-Mobile Office Park reprezentuje najwyższy standard techniczny, jest również przykładem zrównoważonego budownictwa Ghelamco. Dzięki temu projekt tworzy doskonałe środowisko pracy, w którym jakość i efektywność zostały połączone tak by jak najlepiej służyć potrzebom najemców  i zapewnić tzw. work life balance. Jesteśmy zaszczyceni, że T-Mobile wybrał naszą inwestycję na swoją nową siedzibę i przekonani, że nasz nowoczesny kompleks doskonale spełnia wymagania tak dynamicznej i kreatywnej firmy – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.