CH2M HILL Halcrow, firma świadcząca usługi doradcze, projektowe i nadzoru nad robotami budowlanymi na rzecz branży przemysłowej, transportowej, wodno-ściekowej, energetycznej i środowiskowej, przedłużyła umowę najmu ponad 700 mkw. w budynku biurowym Wspólna 47/49, należącym do CA Immo. Zespół Jones Lang LaSalle doradzał najemcy w procesie renegocjacji kontraktu. 

- Naszym celem była optymalizacja sposobu wykorzystania powierzchni biurowych, zgodnie z potrzebami klienta. W rezultacie prowadzonych analiz, a następnie rozmów z właścicielem budynku udało się zrealizować wszystkie założenia, a także zwiększyć komfort pracy zespołu CH2M HILL Halcrow - komentuje Adrian Bojczuk, konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle.

Wspólna 47/49 to budynek o powierzchni najmu 7 200 mkw. na 8 kondygnacjach naziemnych. Jednym z największych atutów biurowca jest jego lokalizacja – w centrum biznesowym stolicy, w otoczeniu polskich i międzynarodowych firm. Ponadto, jako jeden z niewielu biurowców położonych w ścisłym centrum, Wspólna 47/49 posiada parking dla gości i pracowników.