Polskie miasta i gminy na targach Expo Real 2021 w Monachium

  • 13 października 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Expo Real 2021 (fot. Messe München GmbH)

Targi Inwestycji i Nieruchomości komercyjnych EXPO REAL w Monachim to jedna z największych imprez wystawienniczych w Europie,  która w tym roku odbywa się od 11 do 13 października.

Na targach miedzy innymi prezentują swój potencjał inwestycyjny i gospodarczy - Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Miasto Katowice, Województwo Śląskie, wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorsiego, Miasto Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Świecie. Jest też obecna Gmina Babice wraz z 4 innymi gminami Małopolski: Chrzanowem, Trzebinią, Andrychowem i Myślenicami zrzeszonymi w Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. oraz Miasto Konin wspólnie z Wielkopolską i samorządami regionu.

Targi to znakomita okazja, by w jednym miejscu spotkać liczących się inwestorów i przedstawicieli wszystkich obszarów tematycznych związanych z nieruchomościami. Na EXPO REAL obecni są reprezentanci wszystkich etapów realizacji inwestycji, od pomysłodawców, poprzez inwestorów, finansistów, wykonawców, marketingowców i sprzedawców, aż do zarządców i użytkowników.

– EXPO REAL to jedno z tych wydarzeń branżowych, o którym śmiało można powiedzieć: tam trzeba być! Udział w targach może z całą pewnością przynieść wiele korzyści. To właśnie w Monachium kilka lat temu prowadziliśmy decydujące, jak nie finalne rozmowy z top managementem jednego z kluczowych w ostatnim czasie inwestorów, którego udało sprowadzić się do Torunia. Dziś sytuacja wygląda podobnie. – mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

– W trakcie tegorocznej edycji targów prezentowanych jest 41 ofert inwestycyjnych gmin GZM. Są to przede wszystkim tereny (od około 1 ha nawet do kilkunastu ha) przeznaczone m.in. pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową czy zabudowę mieszkaniową. - informuje Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

EXPO REAL to największe targi nieruchomości i inwestycji  w Europie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń. To miejsce, w którym spotykają się decydenci z międzynarodowego sektora nieruchomości - w 2019 roku na targach gościło aż 46 747 uczestników pochodzących z 76 krajów. 

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów