Gmina Czempiń sprzedaje działki inwestycyjne w Głuchowie

  • 15 kwietnia 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Wizualizacja koncepcji zagospodarowania terenu Strefy Inwestycyjnej w Głuchowie

Gmina Czempiń przygotowała dla inwestorów z sektora MŚP najkorzystniej położne 3 działki o łącznej powierzchni 3,6 ha. Działki położone są na terenie Strefy Inwestycyjnej w Głuchowie.

Tereny inwestycyjne w Głuchowie obejmują swym zasięgiem obszar blisko 15 ha z możliwością rozbudowy o kolejne 30 ha. Obszar ten, to przede wszystkim dogodne położenie, atrakcyjne połączenia drogowe oraz dostępność infrastruktury technicznej. Tereny inwestycyjne położone są przy wsi Głuchowo (Gmina Czempiń), przy dawnej drodze krajowej nr 5, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S5 (3min do węzła „Czempiń”), w odległości 25km od autostrady A2.  

Już w maju 2021 roku odbędą się przetargi ograniczone na sprzedaż działek 80/4, 80/5 oraz 80/6. Inwestorzy z grupy MŚP mogą zgłaszać swój udział w przetargach i wpłacać wadium. 

W ogłoszonym obecnie przetargu na działkę 80/6 (położoną bezpośrednio przy skrzyżowaniu z dawną drogą wojewódzką nr 5) obniżono cenę nieruchomości aż o 15% w stosunku do początkowej ceny wywoławczej. 

Gmina Czempiń położona jest w południowo-zachodniej części Województwa Wielkopolskiego, zaledwie 35 km od Poznania, 40 km od Leszna, 150 km od Wrocławia.

– Ważnym udogodnieniem dla Gminy Czempiń, a także wszystkich przedsiębiorców lokujących swój kapitał na naszym terenie są połączenia komunikacyjne. – informuje przedstawiciel Urzędu Gminy. – Niebywałym atutem jest położenie przy dawnej drodze krajowej nr 5, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S5 , w odległości 25km od autostrady A2. – dodaje.

Przez Gminę przebiega linia kolejowa E-59 relacji: Poznań-Wrocław, co powoduje, że czas dojazdu do stolicy województwa docelowo ogranicza się nawet do 30. minut.

Więcej informacji na stronie: https://www.czempin.pl/Aktualne_informacje_o_przetargach.html

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów