Austriacki deweloper, wchodzący w skład grupy Eyemaxx Real Estate, jesienią otworzy w Polsce drugi obiekt handlowy pod szyldem MyBox. Mieszkańcy Namysłowa i okolic zakupy w Parku Handlowym MyBOX w Namysłowie zrobią już 20 listopada. Pierwsza inwestycja MYBOX w Oławie została z sukcesem otwarta ponad rok temu.

Budynek Parku Handlowego MyBox w Namysłowie przy ulicy Bohaterów Warszawy jest już gotowy. Generalny wykonawca, firma MIRBUD S.A., prowadzi intensywne prace przy zagospodarowaniu i porządkowaniu terenu. Uroczyste otwarcie obiektu z udziałem władz lokalnych oraz inwestora będzie miało miejsce 20 listopada.

Dla mieszkańców ta część miasta wraz z obiektem handlowym MYBOX o powierzchni  użytkowej  4 000 mkw., w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland i Lidl, będzie tworzyć nowe, handlowe centrum Namysłowa. Jeszcze tej jesieni będą mogli bez konieczności podróżowania kilkudziesięciu kilometrów do najbliższego centrum handlowego zrobić zakupy w sklepach znanych marek. W strefie oddziaływania Parku Handlowego mieszka ponad 60 000 osób. Część lokali jest już wynajęta, a w chwili obecnej inwestor prowadzi rozmowy z firmami zainteresowanymi wynajmem lokali o wielkości od 35 mkw. do 190 mkw.

Wraz z powstaniem MYBOX Namysłów grupa Eyemaxx Real Estate z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w  Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Eyemaxx Real Estate, założona przez
dr Michaela Müllera w połowie lat 1990, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.