Firma doradcza CBRE została wybrana na zarządcę Galerii Kazimierz w Krakowie. CBRE jest również odpowiedzialna za zarządzanie wartością nieruchomości.

Galeria Kazimierz, będąca własnością firmy Invesco Real Estate, to nowoczesne centrum handlowe położone przy ul. Podgórskiej w pobliżu Kazimierza - historycznej dzielnicy Krakowa. Centrum oferuje 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, liczne punkty usługowe i gastronomiczne oraz multipleks z 10 salami kinowymi. W ostatnim miesiącu firma GTC sprzedała 50 proc. udziałów w Galerii Kazimierz

- CBRE miała przyjemność doradzać inwestorowi podczas transakcji zakupu Galerii Kazimierz, która została sfinalizowana w grudniu 2013 roku. Jesteśmy zaszczyceni, że będziemy współpracować z lokalnym zespołem Invesco Real Estate przy zarządzaniu ich nieruchomością. Galeria Kazimierz to prestiżowe centrum handlowe i jesteśmy pewni, że dzięki naszym profesjonalnym usługom w szybkim czasie uda nam się zwiększyć wartość tej nieruchomości. Naszym podstawowym zadaniem jest wprowadzenie ulepszeń i zmian, które uatrakcyjnią Galerię dla klientów, jak również najemców. Obiekt ten ma wielki potencjał, a przede wszystkim rzeszę stałych klientów. Mamy nadzieję, że poprzez nasze zarządzanie Galeria Kazimierz będzie kameralną i wyjątkową destynacją handlową w Krakowie - powiedziała Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE.