Patrycja Dzikowska wzmacnia Zespół Doradztwa i Analiz Rynkowych w firmie DTZ jako Zastępca Dyrektora.

Patrycja Dzikowska objęła stanowisko Zastępcy Dyrektora w Zespole Doradztwa i Analiz Rynkowych firmy DTZ. Patrycja posiada prawie 15-letnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowej. Pracowała nad projektami doradczymi dla szerokiego grona krajowych i międzynarodowych graczy. Jej główną specjalizacją jest sektor handlowy.

Wiedza i doświadczenie Patrycji w pełni wpisują się w nową strategię zespołu Doradztwa i Analiz Rynkowych DTZ.  Patrycja będzie ściśle współpracować z zespołem najmu powierzchni handlowych oraz zespołem rynków kapitałowych, aby swoją głęboką specjalizacją wesprzeć proces wypracowania strategicznych decyzji naszych klientów,  powiedziała Kamila Wykrota, Dyrektor Zespołu Doradztwa i Analiz Rynkowych, DTZ.  

Patrycja Dzikowska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą nieruchomości związana jest od prawie 15 lat. Pracowała zarówno po stronie dewelopera, jak i agencji doradczej rynku nieruchomości. Przez prawie 10 lat rozwijała działalność konsultingu w sektorze handlowym w JLL. Jest autorką publikacji diagnozujących sytuację i możliwe scenariusze rozwoju sektora nowoczesnego handlu oraz aktywną uczestniczką środowiska zajmującego się tym zagadnieniem.