Przygotowania do targów EXPO REAL 2021, które odbędą się w dniach 11-13 października w centrum targowym w Monachium idą pełną parą. Cała międzynarodowa branży nieruchomości oczekuje z niecierpliwością dnia otwarcia targów. Tegoroczne targi odbędą się ponownie w formie stacjonarnej.

– Rejestracje wystawców, zwłaszcza z Europy, są na stabilnym poziomie – mówi Claudia Boymanns, dyrektor targów EXPO REAL. – Z powodu pandemii EXPO REAL oczywiście nie osiągnie w pełni poziomów z rekordowego roku 2019, ale możemy ponownie zaplanować wydarzenie w sześciu halach. Na udział zdecydowały się już znane firmy z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, a także z Wielkiej Brytanii, Luksemburga, Portugalii i Hiszpanii.

O Targach

EXPO REAL to największe targi nieruchomości i inwestycji  w Europie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń. To miejsce, w którym spotykają się decydenci z międzynarodowego sektora nieruchomości - w 2019 roku na targach gościło aż 46 747 uczestników pochodzących z 76 krajów.