Zbliża się kolejna edycja międzynarodowej konferencji hotelowej w Londynie Hotel Investment Conference Europe. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 września.

Uczestnicy konferencji spróbują odpowiedzieć na pytanie czy inwestycje hotelowe w Europie mają w tej chwili szansę powodzenia. W konferencji wezmą udział inwestorzy, deweloperzy, właściciele hoteli, sieci hotelowe, prawnicy, architekci i projektanci.

W tegorocznej edycji wystąpi ponad 60 prelegentów z 15 krajów. Polskę będzie reprezentował Alex Kloszewski - szef działu inwestycji hotelowo – rekreacyjnych w Colliers International.

Hotel Investment Conference Europe – w skrócie Hot.E. – to dwudniowa konferencja, oparta na formule aktywnego networkingu, która porusza kwestie dotyczące zadłużenia, pozyskiwania kapitału oraz nowych możliwości inwestycyjnych w sektorze hotelowym na terenie Europy. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 20-21 września w Park Plaza Riverbank w Londynie.   

Jedna z sesji konferencji pod tytułem Money Hall zapewni uczestnikom możliwość bezpośredniej dyskusji z przedstawicielami banków oraz innych źródeł pozyskiwania kapitału na temat możliwości uzyskania finansowania na poszczególne rodzaje inwestycji.

Tegoroczna sesja specjalna zatytułowana Country Hall będzie omówieniem konkretnych możliwości inwestycyjnych w Polsce oraz innych krajach europejskich, takich jak: Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Rosja, Hiszpania, Turcja, Wielka Brytania oraz kraje skandynawskie. O zaletach inwestowania w Polsce będzie zapewniał Alex Kloszewski.

- Jestem zaszczycony, że organizatorzy zaprosili mnie abym reprezentował Polskę podczas tej ważnej dla branży hotelowej konferencji. W wydarzeniu weźmie udział wielu znakomitych panelistów, specjalistów rynku hotelowego, dlatego wierzę, że jak co roku konferencja będzie sukcesem, w którym swój udział będzie miała również Polska. – komentuje Alex Kloszewski