Firma DTZ została ponownie mianowana przez CBRE Global Investors zarządcą Złotych Tarasów, centrum handlowego znajdującego się w samym sercu Warszawy. Spośród dużej konkurencji, DTZ zostało ponownie wybrane w celu kontynuacji świadczenia kompleksowego zakresu usług dla Złotych Tarasów, w tym zarządzania nieruchomością, wynajmem powierzchni handlowych, marketingiem i usługami finansowymi.

Cieszymy się, że właściciele Złotych Tarasów powierzyli nam kontynuację świadczeniu usług najmu i zarządzania tak znaczącym obiektem. To osiągnięcie jest świadectwem pasji, odpowiedzialności i zaangażowania naszego wyspecjalizowanego zespołu, powiedział Christopher Rasiewicz, Dyrektor Zespołu Zarządzania Nieruchomościami, DTZ. Jesteśmy podekscytowani dalszą perspektywą współpracy z CBRE Global Investors i udziałem w rozwoju tego wyjątkowego obiektu, dodał Rasiewicz.

Centrum handlowe Złote Tarasy zajmuje powierzchnię 66 000 m kw. GLA i oferuje 196 lokali handlowych. Doświadczony Zespół Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami DTZ w Polsce świadczy kluczowe usługi dla użytkowników powierzchni handlowych i biurowych. DTZ świętuje 20-lecie swojej obecności w Polsce. Obecnie DTZ jest zarządcą biur, magazynów i centrów handlowych. W 2013 roku firma DTZ została wybrana Zarządcą Nieruchomości 2013 w konkursie organizowanym przez Eurobuild CEE.