Firma Flaudra prowadzi nową inwestycję związaną z budową hali produkcyjnej z suwnicą o udźwigu 5 t oraz częścią biurowo-socjalną  o łącznej pow. 1700 mkw. w Środzie Wielkopolskiej. Amwin jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego.

Celem nowej inwestycji jest rozwój przedsiębiorstwa, poprzez realizację strategii, polegającej na poszerzeniu swojej oferty na nowe rynki. Przedsięwzięcie będzie kompleksowo zrealizowane przez firmę Amwin w ramach wariantu współpracy „Projektuj-Buduj”, który gwarantuje dostarczenie przez firmę zoptymalizowanego projektu, na podstawie, którego Amwin zrealizuje kompleksowo obiekt.

Nowy obiekt o łącznej  powierzchni 1700 mkw. ( 1320 mkw. hala i 380 mkw. część socjalno-biurowa) zlokalizowany będzie w Środzie Wielkopolskiej. Jednonawowa hala zostanie wyposażona w suwnicę o udźwigu 5 t. Obiekt zostanie wykonany w technologii konstrukcji stalowej, projektowana część socjalno-biurowa to przyległy do hali produkcyjnej dwukondygnacyjny budynek. Rozpoczęcie prac nastąpi w maju, a planowane zakończenie w październiku tego roku.

Amwin – projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, jest odpowiedzialny za kompleksowe wykonanie obiektu  od przygotowanie koncepcji, pełnobranżowego projektu, dostawę i montaż hali, wykonanie wszystkich instalacji, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu i serwisowania w przyszłości. Fludra jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, które na polskim rynku istnieje od 1930 roku. Firma oferuje kompleksową usługę z zakresu obróbki metali - od spawania, obróbki skrawaniem po malowanie proszkowe, montaż oraz transport elementów do klienta.