XI edycji konferencji Green Industry Summit zbliża się wielkimi krokami

  • 3 października 2022
  • TerenyInwestycyjne.info

XI edycji konferencji Green Industry Summit

Przypominamy o zbliżającej się XI edycji konferencji Green Industry Summit, która odbędzie się 6 października 2022 r. w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. 

Konferencja skierowana jest do firm wdrażających oraz realizujących cele zrównoważonego rozwoju, reprezentujących sektor przemysłowy. Jest to wyjątkowy projekt Executive Club, który pozwoli przeanalizować zagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych, logistyką, transformacją sektora energetycznego oraz budowlanego w kierunku neutralności klimatycznej.

Przedmiotem dyskusji będą między innymi:
 
1. Gospodarka o obiegu zamkniętym a przemysł neutralny klimatycznie. Jak nowoczesne technologie mogą wspierać zrównoważone procesy produkcji w zielonej fabryce i realizować idee gospodarki cyrkularnej w praktyce?
2. Koszty budowy zrównoważonych budynków w odniesieniu do tradycyjnego sposobu budowania. Jak zwracają się inwestycje, jak duża jest oszczędność wody, energii i ograniczona emisja?
3. Lokalizacja produkcji a transport jako źródło emisji gazów cieplarnianych. Zrównoważony łańcuch dostaw i optymalizacja logistyki dla przemysłu.
4. Inwestycje przemysłu we własne źródła energii. Niezależność i bezpieczeństwo a opłacalność. Czy budowa zaplecza energetycznego w obliczu rosnących cen prądu pozwoli redukować koszty produkcji?

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala. Diamenty Green Industry - prestiżowe statuetki mające na celu uhonorowanie firm oraz przedsiębiorców, którzy wyróżniają się na tle konkurencji, a w swojej strategii uwzględniają realizację celów zrównoważonego rozwoju. Ideą Diamentów jest promowanie innowacyjnych technologii poprzez nagrodzenie reprezentantów biznesu wdrażających aktualne trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej. 

Najwyższy czas, aby się zarejestrować! 

Więcej informacji na temat konferencji: https://executiveclub.pl/green-industry-summit/ 
Link do rejestracji na wydarzenie: https://executiveclub.pl/rejestracja-gis/ 
 

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów