Zgodnie z harmonogramem zakończono budowę konstrukcji nowego dworca PKS i części galerii handlowej Poznań City Center. Na dachu pojawiła się wiecha. Obecnie obiekt jest  w stanie surowym otwartym. 

Departament Najmu TriGranit Management notuje ogromne zainteresowanie najemców pragnących otworzyć swoje sklepy w Poznań City Center, jednej z największych inwestycji handlowych w Polsce, budowanej przez TriGranit Development Corporation i PKP S.A. W ciągu minionych 30 dni lipca podpisano umowy z aż 25 najemcami.

Poznań City Center, którego otwarcie planowane jest pod koniec 2013 roku, wynajęte jest obecnie w 55 proc.. Wśród zdeklarowanych najemców znajdują się popularne polskie i międzynarodowe marki, takie jak: Toys’R’Us, Piotr i Paweł, Cubus, Rossmann, Douglas, Benetton, Puma oraz Nordsee. Zaawansowane negocjacje toczą się z wieloma chętnymi, spośród których kilku to marki dotąd nieobecne na lokalnym rynku.

Zaawansowane prace prowadzone są przy budowie galerii handlowej Poznań City Center. Zbudowano już pierwszy fragment (pierwszy poziom galerii handlowej) w części bezpośrednio przylegającej do powstającego wielopoziomowego parkingu. Ustawiono już ponad 70 procent betonowych słupów, na których posadowiony będzie cały budynek galerii handlowej o łącznej powierzchni 150 tys. m kw.  Do końca roku planowane jest zakończenie  wszystkich prac związanych z żelbetową konstrukcją galerii , na początku 2013 roku powinna rozpocząć  się  budowa dachu.r