Dąbrowa Górnicza sprzedaje tereny inwestycyjne na Kazdębiu

  • 4 listopada 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

Grunty inwestycyjne - Kazdębie, Dąbrowa Górnicza

Prace związane z uzbrojeniem terenów inwestycyjnych w Kazdębiu mają się ku końcowi. Na kompleksowe przygotowanie terenów inwestycyjnych na Kazdębiu miasto pozyskało blisko 20 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego. Dzięki temu wsparciu grunty zostały zniwelowane i całkowicie uzbrojone. 

– Tereny inwestycyjne w Kazdębiu to idealna propozycja dla małych i średnich firm. Tereny są znakomicie skomunikowane z najważniejszymi arteriami przebiegającymi nie tylko przez Dąbrowę Górniczą, ale także całe województwo śląskie. – mówi Paweł Zygmunt kierownik Referatu Rozwoju i Obsługi Inwestorów w Dąbrowie Górniczej.

Właśnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach miasto przygotowało znakomicie zlokalizowane i uzbrojone tereny inwestycyjne. Kluczem do sukcesu są tutaj niewielkie działki dla inwestorów, którzy szukają dobrze skomunikowanych terenów. Grunty na Kazdębiu są uzupełnieniem dąbrowskiej oferty dla inwestorów. Strefa w Tucznawie jest bowiem przeznaczona dla większych firm, które potrzebują rozległych terenów pod budowę dużych linii technologicznych i produkcyjnych. Kazdębie leży bardzo blisko Tucznawy. Obydwa tereny są ze sobą dobrze skomunikowane. To znakomita sytuacja m.in. dla małych i średnich firm podwykonawczych pracujących na rzecz dużych zakładów ulokowanych w Tucznawie.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego podstawowym przeznaczeniem terenu jest zabudowa produkcyjno-usługowa.

W związku z zakończeniem prac związanych z uzbrojeniem terenu miasto wspólnie z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną zdecydowało się zorganizować jeszcze w tym roku przetarg na trzy nieruchomości na tym terenie.

Przetarg odbędzie się we wtorek, 29 grudnia 2020 r. w siedzibie Katowickiej SSE.

Więcej informacji na temat przetargu na: www.ksse.com.pl

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów