Firma Nikyo wynajęła około 660 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Segro Business Park Warsaw (dawniej Centrum Biznesu Ożarów), zlokalizowanym przy ul. Ożarowskiej 40/42 w Duchnicach.

Właścicielem parku magazynowo-biurowego jest firma Segro, a przy realizacji transakcji najmu dewelopera reprezentowała firma DTZ.

- Bardzo cieszymy się, że firma Nikyo dołączyła do grona naszych Klientów. Powierzchnia  została w pełni dostosowana do potrzeb firmy, która doceniła walory przestrzenno-lokalizacyjne Parku. Wybierając Segro Business Park Warsaw nasi Klienci otrzymują nowoczesną, świetnie zlokalizowaną powierzchnię dla prowadzonej przez siebie działalności, a także dopasowaną do ich potrzeb obsługę.  Jestem przekonany, że współpraca z firmą Nikyo, którą niniejszym mam przyjemność powitać w gronie Najemców Parku, okaże się długotrwała i owocna  – mówi Waldemar Olejnik, Leasing Manager w firmie Segro Poland.

Prowadzenie operacji w SegroBusiness Park Warsaw zapewni Klientom firmy obsługę na najwyższym poziomie  i umożliwi dynamiczny rozwój naszej spółki  – dodaje Piotr Wachowski, Prezes Zarządu firmy Nikyo Sp. z o.o.

Firma Nikyo to jeden z czołowych producentów sprzętu AGD i RTV, oferujący dobrą jakość towaru oraz sprawdzone standardy logistyczne. O pełnym profesjonalizmie firmy świadczyć mogą klienci, którzy docenili wartość oferowanych przez Nikyo produktów. Wśród nich znaleźć można m.in. Auchan, Real, RTV Euro AGD i innych.

- Wynajęta przez firmę Nikyo w Segro Business Park Warsaw powierzchnia odpowiada międzynarodowym standardom i jest bardzo dobrze przystosowana do działalności prowadzonej przez Najemcę, który wybrał tę lokalizację na działalność związaną z magazynowaniem i dystrybucją różnych produktów. O wyborze obiektu firmy Segro zadecydowała jego lokalizacja, termin dostępności powierzchni, możliwości rozwoju, jak również adaptacja powierzchni zgodnie z wymaganiami najemcy - powiedziała Marzena Pobojewska, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych w DTZ.