Spółka PBS Connect Polska wynajęła powierzchnię magazynową i biurową w Żerań Park 1 pod Warszawą.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych Colliers reprezentował firmę PBS Connect Polska, oferującą nowoczesne rozwiązania internetowe dla branży biurowo-szkolnej, w wynajmie powierzchni w parku logistycznym Żerań Park 1. Spółka córka holdingu PBS AG wynajęła 2000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 400 mkw. powierzchni biurowej.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z owocnej współpracy z firmą Colliers. Dla nowego projektu poszukiwaliśmy funkcjonalnej lokalizacji, z wygodnym zapleczem logistycznym. Potencjał naszej nowej siedziby, ulokowanej bezpośrednio przy trasie ekspresowej łączącej tą część Warszawy z autostradą A2, pozwala z optymizmem spoglądać w przyszły, dynamiczny rozwój struktur PBS Connect Polska w Polsce i Europie. – komentuje Mirosław Szydłowski, prezes zarządu PBS Connect Polska.

Żerań Park 1 to park logistyczny znajdujący się w północnej części Warszawy, blisko głównych tras wylotowych. Żerań Park, składający się z czterech budynków magazynowych i jednego administracyjnego, to około 52 400 mkw. łącznej powierzchni najmu.

- To kolejna już transakcja z Panem Mirosławem Szydłowskim i jego zespołem zwieńczona sukcesem. Przy bardzo ograniczonym czasie udało nam się wypracować ofertę, która wpisała się idealnie w założenia budżetowe firmy PBS. Wierzę, że nasza współpraca przyczyni się do dalszego, stabilnego rozwoju naszego Partnera. – dodaje odpowiedzialny za transakcję z ramienia Colliers Maciej Cieliczko, Associate Director, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych.