Stuart Jordan nowym Dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych JLL w Europie Środkowo - Wschodniej

Z początkiem stycznia 2016 r., Stuart Jordan obejmie stanowisko Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią w JLL.

Obok swoich nowych obowiązków związanych z koordynacją transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej oraz dbałością o relacje z kluczowymi klientami w regionie, Stuart będzie kontynuować pracę na obecnym stanowisku jako Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych JLL w Czechach.

- Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy z obszaru transakcji inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej, Stuart Jordan będzie mógł zaproponować klientom międzynarodową ekspertyzę i regionalne wsparcie”. - komentuje Richard Batten, Członek Zarządu JLL w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Z naszych prognoz wynika, że całkowity wolumen transakcji w Europie Środkowo – Wschodniej może wynieść w tym roku nawet 8 mld euro, co będzie najlepszym wynikiem od czasu spowolnienia gospodarczego. Aktywność inwestorów w Czechach i Polsce nadal będzie się utrzymywać na wysokim poziomie, ale spodziewamy się również wzrostu wolumenu transakcji w innych krajach regionu – na Węgrzech, Słowacji i Rumunii. - dodaje Richard Bloxam, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, JLL.