6 Gala PRCH Retail Awards, odbędzie się 15 października br. w Teatrze i Klubie Capitol w Warszawie. Gala jest zwieńczeniem najbardziej prestiżowego w branży centrów i sieci handlowych konkursu PRCH Retail Awards. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w gronie ponad 350 przedstawicieli branży.

Partnerem charytatywnym Gali jest stowarzyszenie „Dress for Success Poland”, działające pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, którego celem jest pomoc kobietom długotrwale bezrobotnym. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli przekazać stroje biznesowe, które posłużą kobietom poszukującym pracy.  Bilety na wydarzenie można kupić wypełniając formularz on-line dostępny na stronie PRCH.
 
Konkurs PRCH Retail Awards powstał dla sieci handlowych, deweloperów, zarządców, inwestorów i osób zajmujących się retail marketingiem. Program jest wyjątkową okazją, aby zaprezentować kompetencje, umiejętności, know-how oraz innowacyjność i kreatywność prowadzonych projektów oraz kampanii marketingowych. PRCH Retail Awards to niezależny konkurs dla branży handlowej w Polsce wspierany przez media biznesowe, life stylowe oraz branżowe. Patronem medialnym wydarzenia został m.in. serwis Tereny Inwestycyjne Info.

W skład Jury konkursowego wchodzą specjaliści z branży centrów handlowych, którzy nie oceniają projektów, z jakimi są lub kiedykolwiek byli związani biznesowo. Transparentny proces oceny, jasne kryteria i wysokie wymagania stawiane firmom aplikującym to kluczowe elementy programu . Istotną częścią oceny jest wizja lokalna Jury w ocenianych centrach handlowych. W tym roku dwa zespoły pod kierownictwem Macieja Wróblewskiego (Apsys Polska) oceniły aż 55 aplikacji ubiegających się o nagrody w 16 kategoriach konkursowych.