W poniedziałek, 24 września, zostanie uroczyście otworzony budynek "Okrąglaka" w Poznaniu. 60-letni biurowiec po 1,5 rocznej modernizacji chlubi się swoją nowoczesnością.

Dziś wieczorem prezydent miasta Poznania Ryszard Grobelny wraz z zarządem spółki Immobel dokonają oficjalnego otwarcia kultowego Okrąglaka w Poznaniu.

- Po półtora roku intensywnych prac budowlanych ikona Poznania powraca na mapę miasta w całkowicie nowej odsłonie. - czytamy w oświadczeniu inwestora.

Modernistyczny budynek, z ponad 60-letnia historią został zamieniony w ultranowoczesny obiekt biurowy. Okrąglak jest w obecnej chwili jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów biurowych w Polsce; wyposażony w szereg inteligentnych systemów takich jak na przykład BMS. Dodatkowo budynek jest przyjazny środowisku.

- Ze względu na swoja unikalną lokalizacje w samym centrum miasta - budynek od początku cieszył sie dużym zainteresowaniem wśród najemców. Swoje biura zdecydowały się tu otworzyć takie firmy jak: kredyt Bank, Nordea, Open Finance oraz kancelaria prawna GWW - podkreślają przedstawiciele spółki Immobel.