Firma Apsys Polska SA została wybrana przez Union Investment na zarządcę Focus Mall Rybnik. Centrum handlowe, zlokalizowane w samym sercu Rybnika, będzie 21. obiektem handlowym w portfolio zarządczym Apsys.

W ramach powierzonych Apsys zadań znajdzie się cały zakres usług zarządczych włączając w to zarządzanie nieruchomością, wynajem powierzchni handlowych, zarządzanie umowami najmu oraz przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowej.

- Cieszymy się, że Fundusz Union Investment już po raz trzeci powierzył nam zarządzanie swoimi aktywami. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i know-how centrum będzie zarządzane efektywnie i z korzyścią zarówno dla najemców, jak i właściciela obiektu – mówi Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska.

Focus Mall Rybnik jest nowoczesną, trzykondygnacyjną galerią handlowo - rozrywkową, zlokalizowaną przy ulicy Chrobrego 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku i Placu Wolności. Centrum powstało w miejscu starego rybnickiego browaru i harmonijnie łączy w całość nowoczesną zabudowę z zabytkowym, zrewitalizowanym budynkiem Słodowni. Centrum oferuje 17,5 tys. powierzchni handlowej.