Panattoni Europe przedłużył kolejną umowę najmu w podwarszawskim Panattoni Park Błonie. Najemcą jest ID Logistics, który pozostanie w dotychczasowym obiekcie, zajmując 4 660 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. 

Podwarszawskie centrum dystrybucyjne w Błoniu zostało docenione przez kolejnego klienta z branży logistycznej - ID Logistics, którego głównym sektorem działalności jest realizacja usług dla branży retail, FMCG, Do-It-Yourself i produkcyjnej. Firma przedłużyła umowę najmu w drugim budynku parku na dotychczas zajmowaną powierzchnię 4 660 mkw.

Park w Błoniu to kompleks dystrybucyjny złożony z dwóch budynków, z których każdy oferuje 24 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej, dostosowanej do potrzeb klientów z różnych branż. Kompleks cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Oba obiekty są w pełni wynajęte, a istniejący klienci przedłużają umowy na kolejne lata.

Panattoni Park Błonie znajduje się w II strefie rynku warszawskiego, ok. 28 km na zachód od Warszawy. Ze względu na położenie w Polsce centralnej i bliskość stolicy stanowi ono idealny punkt do obsługi logistycznej zarówno warszawskiego, jak i krajowego rynku. Centrum jest usytuowane w odległości ok. 600 m na północ od drogi krajowej nr 2 Warszawa-Poznań (E30), oraz w pobliżu węzła "Grodzisk" łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579.