Prestiżowa nagroda CEE Real Estate Quality Awards powędrowała do firmy Jones Lang LaSalle.  

29 kwietnia na Firmę Dekady wybrano Jones Lang LaSalle. Nagroda CEE Real Estate Quality Awards przyznawana jest firmie, która miała największy wpływ na rozwój i kształt rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej przez ostatnie 10 lat. To jednak nie jedyna nagroda, którą zdobył Jones Lang LaSalle – firmę wyróżniono także w kategorii Najlepszy Doradca ds. Inwestycji w Nieruchomości oraz Najlepszy Doradca ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych.

Gala CEE Real Estate Quality Awards, która odbywa się co roku, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie ma na celu nie tylko nagrodzić, lecz także promować najważniejsze osiągnięcia na rozwijających się rynkach nieruchomości w regionie.

– Otrzymanie tytułu Firmy Dekady jest dla nas szczególnym powodem do dumy, jako że nagroda ta stanowi wyraz uznania zarówno klientów, jak i mocnych graczy z branży dla profesjonalizmu, wiedzy, osiągnięć i wkładu Jones Lang LaSalle w rozwój sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. To dla nas szczególne wyróżnienie również dlatego, że kategoria obejmowała nie tylko firmy doradcze, ale również wiodących deweloperów i inwestorów – mówi Richard Batten będący członkiem zarządu Jones Lang LaSalle w regionie EMEA.

Nagrodę dla Najlepszego Doradcy ds. Inwestycji oraz Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych przyznało niezależne jury, składające się z kilkudziesięciu ekspertów działających w branży, m.in. z inwestorów, deweloperów, właścicieli i doradców rynkowych. Firmę Dekady zaś wybierało już nie jury, tylko goście biorący udział w gali (czyli ponad 600 osób), którzy swoje głosy oddawali w trakcie uroczystości.