Tomasz Trzósło nowym prezesem EPP

  • 18 grudnia 2019
  • TerenyInwestycyjne.info

Tomasz Trzósło, prezes zarządu EPP

Rada Dyrektorów EPP N.V., największego właściciela nieruchomości handlowych w Polsce pod względem GLA, notowanego na giełdach w Johannesburgu i Luksemburgu, ogłosiła, że zamierza nominować Tomasza Trzósło na stanowisko prezesa zarządu. Ma on zastąpić Hadley’a Deana, którego kadencja wygasa. Tomasz Trzósło ma objąć stanowisko w maju 2020 roku. Nominacja wymaga zatwierdzenia przez walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Tomasz Trzósło obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego JLL na Polskę i Europę Środkową. W JLL zajmował także stanowiska kierownicze i uczestniczył w licznych transakcjach na rynkach kapitałowych, w tym sprzedaży nieruchomości, przejęciach i projektach pozyskiwania kapitału.

Tomasz jest ekspertem w sektorze nieruchomości z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynkach nieruchomości w Europie Środkowej. Przez ostatnie siedem lat zarządzał JLL w Polsce i Europie Środkowej, odpowiadając za wszystkie działania firmy, w tym operacje na rynkach kapitałowych, wynajem, wyceny oraz zarządzanie nieruchomościami i projektami. Tomasz Trzósło ma imponujące doświadczenie zawodowe – zajmował wysokie stanowiska kierownicze w regionie zarządzając różnorodnymi obszarami biznesu. Posiada doświadczenie w pracy ze wszystkimi sektorami rynku nieruchomości, w tym handlowym, biurowym, przemysłowym, hotelarskim i mieszkaniowym. Posiada tytuł magistra rachunkowości finansowej oraz kwalifikacje w zakresie wyceny, oceny inwestycji, finansowania nieruchomości i zarządzania portfelem.

– Cieszymy się, że Tomasz Trzósło dołączy do EPP i będziemy mogli współpracować z nim w celu zapewnienia długoterminowego wzrostu firmy. Jestem zadowolony, że pozyskaliśmy do EPP kogoś o takim doświadczeniu i osiągnieciach. – mówi Robert Weisz, przewodniczący Rady Dyrektorów EPP N.V.

– Chcielibyśmy podziękować Hadley’owi Deanowi za jego zaangażowanie. Hadley kierował firmą EPP od czasu jej debiutu na giełdzie we wrześniu 2016 roku, zwiększając nasze aktywa nieruchomościowe o 1,4 mld euro do 2,6 mld euro. Jego wkład w rozwój EPP pozwolił firmie stać się wiodącym właścicielem nieruchomości handlowych w Polsce, zbudować jej strukturę i zapewnić znaczący wzrost. Rada chciałby podziękować Hadley’owi za jego cenny wkład. – dodaje Robert Weisz.

– To zaszczyt otrzymać mandat zaufania od Rady Dyrektorów EPP do kierowania organizacją. Jestem pod ogromnym wrażeniem pasji, jaką widziałem w EPP i z niecierpliwością czekam na możliwość wspierania dalszego rozwoju firmy. – mówi Tomasz Trzósło.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów