ITRA Global firma z branży nieruchomości komercyjnych otworzyła biuro w Warszawie

  • 9 lutego 2022
  • TerenyInwestycyjne.info

Artur Sutor, Dyrektor Zarządzający, International Tenant Representation Polska

Spółka International Tenant Representation Polska (ITRP) otworzyła biuro w Warszawie. Firma będzie reprezentować wyłącznie najemców – na rynkach biurowym, magazynowym i handlowym. Firmą pokieruje Artur Sutor, który posiada 20-letnie doświadczenie w reprezentacji najemców powierzchni biurowych.

– Kontynuując międzynarodową ekspansję, cieszymy się z nawiązania współpracy w Polsce z Arturem i jego zespołem. To rozwiązanie, które zwiększa naszą zdolność świadczenia bezkonfliktowych usług dla klientów na poziomie globalnym. – mówi Mark Twentyman, prezes ITRA Global.

International Tenant Representation Polska oferuje kompleksową obsługę najemców biur, magazynów i obiektów handlowych. W najbliższych tygodniach zespoły doświadczonych doradców będą rozwijać działalność w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu.

– Ostatnie zmiany wśród firm doradczych, spowodowane przez konsolidacje dużych globalnych organizacji, pozostawiły lukę na polskim rynku nieruchomości. Obserwuję go od wielu lat i widzę, jak świadomość najemców rośnie. Potrzebują bezstronnej obsługi oraz wsparcia doradców, którym nie grozi konflikt interesów, wynikający z reprezentowania przez ich firmy także konkretnych deweloperów czy właścicieli budynków. Sam głęboko wierzę w potrzebę transparentnych relacji, dlatego razem z moim zespołem nawiązaliśmy współpracę z renomowanym partnerem, ITRA Global – mówi Artur Sutor, Dyrektor Zarządzający, International Tenant Representation Polska. – Tworzenie polskiego oddziału ITRA Global to kontynuacja drogi, którą obrałem wiele lat temu. Wierzę w niezależnych doradców, którzy nie wahają się, po której stronie stołu powinni usiąść w trakcie negocjacji. International Tenant Representation Polska zawsze będzie reprezentować i wspierać wyłącznie najemców. – dodaje Sutor.


ITRA Global to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów