Już 29 listopada 2023 roku hotel Sheraton Grand Warsaw stanie się centrum dyskusji na temat przyszłości gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Serdecznie zapraszamy na jedno z kluczowych wydarzeń roku: konferencję Executive Innovation Forum. 

To wyjątkowy projekt Executive Club, który umożliwia analizę kwestii związanych z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w organizacji, procesem postępującej cyfrowej transformacji biznesu, a także bieżącymi trendami związanymi z cyberbezpieczeństwem firmy i jej pracowników. 

Podczas paneli dyskusyjnych poruszymy następujące zagadnienia:

• Kim są innowatorzy jutra i jakiego rodzaju organizacje będą po zwycięskiej stronie? 
• W jaki sposób firmy mogą zidentyfikować luki w swoich strategiach cyfrowych i dokonać decydujących inwestycji technologicznych?
• Jak sztuczna inteligencja pomaga w wykorzystaniu wysokiej jakości danych do tworzenia nowych produktów technologicznych i podejmowania decyzji opartych na danych?
• Różnorodność – dlaczego implikuje innowacje i kreatywność?

Konferencja ma charakter wielobranżowy, ponieważ tematyka dyskusji panelowych odnosi się do zagadnień, które mają zastosowanie w wielu sektorach gospodarki. 

Zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania nagród – Diamentów Innowacji. Statuetkami zostaną uhonorowane firmy, a także liderzy biznesu, którzy swoimi działaniami i zaangażowaniem wyznaczają aktualne trendy, a także wytyczają nowe kierunki rozwoju, stając się jednocześnie wzorem dla innych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://executiveclub.pl/executive-forum/