Nowa inwestycja w Suwalskiej SSE za 5,7 mln zł

  • 30 listopada 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. freepik.com)

INTER DRUK zainwestuje w ramach Polskiej Strefy Inwestycj. Decyzję o wsparciu wydała Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna. 

W ramach planowanego przedsięwzięcia prowadzone będą szerokie inwestycje związane m.in. z zakupem nieruchomości, remontem i modernizacją budynków oraz zakupem maszyn i urządzeń do produkcji.

Nowa inwestycja ma na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorca poniesie nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 5 700 000 zł oraz utworzy co najmniej jedno miejsce pracy i utrzyma zatrudnienie kształtujące się na poziomie 49 pracowników przez okres 3 lat

Dzięki tej inwestycji firma wytwarzać będzie m.in. opakowania do żywności wysokiej jakości.

Drukarnia „INTER DRUK” Grzech, Polkowski, Zdrojewski spółka jawna to małej wielkości firma z siedzibą w Białymstoku. Od 20 lat „INTER DRUK” specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej oraz elementów reklamowych, takich jak: stand’y, display’e, katalogi oraz ulotki. Świadczy swoje usługi klientom na całym świecie, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu osiąga najwyższą jakość. 

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów