Album „Biurowce w Polsce” to narzędzie, dzięki któremu ograniczysz czas niezbędny do znalezienia nowej powierzchni biurowej z długich tygodni do kilku godzin.

19. edycja albumu „Biurowce w Polsce” – największego i najbardziej rzetelnego źródła informacji o powierzchniach biurowych do wynajęcia w całej Polsce, miała miejsce na 6. Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie.  

Oprócz kompleksowych prezentacji i tabelarycznych zestawień biurowców z największych polskich miast na łamach wydania można  znaleźć najświeższe informacje rynkowe, analizy, wywiady z najważniejszymi graczami i całą paletę poradnikowych artykułów.

Szczególnej uwadze wszystkich polecamy wywiad z Seanem Tompkinsem, dyrektorem generalnym The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), w którym kreśli on możliwe kierunki, w jakich rynek będzie ewoluował pod wpływem upowszechniania się nowych technologii.

O biznesie deweloperskim i racjonalnych projektach rozmawiamy z Błażejem Hermanowiczem, wspólnikiem w pracowni HRA Architekci, a Paweł Piotrowski z ArchiDoc wyjaśnia, jak nie utonąć w morzu dokumentów.

Polecamy również liczne artykuły ze świata office managementu, m. in. o tym, jak ważna jest recepcja, dlaczego powinna być dobrze zaaranżowana, jakich błędów unikać przy wynajmowaniu biura, czym najchętniej dojeżdżamy do pracy, a dr Partycja Rudnicka, psycholog pracy i organizacji przekonuje, że relaks w pracy wcale nas nie rozleniwia…
Gorąco zachęcamy do lektury!

Bezpłatny egzemplarz można zamówić na: http://wydawnictwa.nowyadres.pl/ lub mkulinska@nowyadres.pl

Chcesz zaprezentować swoją inwestycję w jubileuszowej 20. edycji ? Napisz lub zadzwoń! mkulinska@nowyadres.pl  tel.: 795 550 441