Savills, międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości, doradzała spółce Wirtualna Polska S.A. w renegocjacji umowy najmu 1888 mkw powierzchni biurowej w budynku Sienna Center w Warszawie. 

- Wnikliwie sprawdziliśmy kilka atrakcyjnych warszawskich lokalizacji, odpowiadających wytycznym przekazanym nam przez klienta. Ostatecznie zdecydował się on pozostać  w centrum miasta, w biurowcu Sienna Center. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do renegocjacji dotychczasowej umowy, co ważne, na korzystnych dla Wirtualnej Polski warunkach – mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, który doradzał w transakcji.

W budynku Sienna Center mieszczą się, m.in. biuro zarządu, redakcje serwisów informacyjnych i biznesowych portalu, biuro reklamy oraz studio filmowe Wirtualnej Polski.

Sienna Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A o powierzchni najmu 19 000 mkw, położony w centrum Warszawy przy ul. Siennej 75. Lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Siennej, Żelaznej i Twardej oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne oraz dostęp do wszelkich udogodnień centrum miasta. Kompleks biurowy składa się z trzech odrębnych, niezależnych części połączonych podziemnym garażem ze 190 miejscami parkingowymi. Inwestorem i zarządcą budynku jest austriacka firma Ca Immo Real Estate Management Poland.