Międzynarodowe wydawnictwo Reader’s Digest podpisało umowę najmu ponad 1000 mkw. w budynku Saturn, w kompleksie biurowym Empark Business Park na warszawskim Mokotowie. Firmę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowania warunków najmu wspierali eksperci z ramienia Jones Lang LaSalle. 
Saturn, o powierzchni najmu 12 500 mkw., to jeden z 9 budynków biurowych należących do Empark Mokotów Business Park, największego kompleksu biurowego w Polsce, należącego do funduszu Heitman European Property Partners III, zlokalizowanego między ulicami Domaniewską, Postępu, Marynarską i Wołoską. Pracownicy i goście mają do swojej dyspozycji ponad 2 700 miejsc parkingowych naziemnych i podziemnych. Nowy najemca wprowadzi się do obiektu w czerwcu bieżącego roku. Umowa została zawarta na 3 lata.
- Reader’s Digest poszukiwał efektywnej, atrakcyjnej i dobrze zlokalizowanej powierzchni biurowej z łatwym dostępem do środków transportu publicznego. Firma zwróciła również uwagę na takie atuty Empark Mokotów Business Park jak sprawna komunikacja z centrum miasta oraz szerokie zaplecze usługowe na terenie kompleksu obejmujące m.in. placówki bankowe, restauracje, kawiarnie, centrum medyczne, pocztę czy klub fitness - wyjaśnia Izabela Ciszewska, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle.
Mokotów, oferujący już ponad 1 milion mkw. nowoczesnej powierzchni, jest drugim co do wielkości (po ścisłym centrum i jego obrzeżach) rejonem biurowym Warszawy, chętnie wybieranym przez znane światowe marki.