MarcPol zakończył gruntowną modernizację kolejnego sklepu, tym razem przy ul. Płockiej 34 w Warszawie. W placówce zmieniono kolorystykę, wyremontowano całe wnętrze i doposażono ją w nowoczesne urządzenia sklepowe.

Począwszy od III kwartału zeszłego roku MarcPol zmodernizował już ponad 30 sklepów. Sieć koncentruje się na odnawianiu najstarszych swoich placówek,  zlokalizowanych przede wszystkim w Warszawie i okolicy. Firma początkowo planowała, że cały proces potrwa do końca roku, jednak przyspieszyła prace i zakończy je już tej jesieni. Poza nową aranżacją wnętrz i odmalowaną elewacją sklep zyskał nowe działy, w których klienci mogą teraz nabyć mięso, wędliny, sery, a także ryby wędzone.

- Doświadczenia naszej sieci pokazują, że polscy konsumenci chętnie sięgają po produkty świeże, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do ich jakości i pochodzenia. Oferujemy klientom nie tylko „100 proc. mięsa w mięsie”, ale i prawdziwe polskie sery i wędliny oraz najlepsze warzywa i owoce. Cały asortyment żywności świeżej tak jak we wszystkich naszych placówkach pochodzi od lokalnych producentów i dostawców – mówi Iwona Zarucka, Wiceprezes MarcPol S.A.