Producent mebli biurowych w Polsce, firma Martela obejmie 700 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym powstającym na ul. Przyokopowej 33 w Warszawie

Martela, europejska marka mebli i rozwiązań dla biur, wynajmie ok. 700 mkw. nowoczesnej powierzchni w Wola Center. Firma wprowadzi się do kompleksu w I kw. 2014 r.

W wynajętej przez firmę Martela powierzchni znajdować się będą biura odpowiedzialne za operacje na terenie Polski i Europy Środkowej oraz centrum współpracy z architektami i projektantami. Przy wejściu do biurowca powstanie showroom prezentujący rozwiązania z dziedziny projektowania przestrzeni biurowych. Dodatkowo Martela wprowadzi do lobby Wola Center meble dla przestrzeni publicznych.

Wola Center to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, składający się 4 połączonych obiektów o łącznej powierzchni najmu ok. 31 000 mkw. Kompleks został zaprojektowany przez prestiżową pracownię architektoniczną APA Kuryłowicz & Associates. Planowany termin otwarcia Wola Center to wrzesień tego roku. Obiekt jest już w 92 proc. wynajęty,

- To, co wyróżnia Wola Center spośród innych obiektów biurowych w Warszawie to, oprócz lokalizacji, unikalna, nowoczesna, a jednocześnie przyjazna dla użytkowników architektura, możliwość tworzenia dużych, jasnych przestrzeni oraz część rekreacyjna obejmująca patio o wielkości ponad 1000 mkw., które stanowić będzie miejsce spotkań i wydarzeń. Dodatkowe udogodnienia dla najemców to m.in. centrum konferencyjne, restauracja, kawiarnia, placówka bankowa, przedszkole, salon fryzjerski i topowy salon mody - komentuje Michał Lis, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, Jones Lang LaSalle, reprezentującej w transakcji właściciela LC Corp.