Trwają prace nad pierwszym etapem projektu rozbudowy CH Atrium Promenada – jednego z najpopularniejszych kompleksów handlowo-rozrywkowych w Warszawie. Generalnym wykonawcą jest CFE Polska należąca do belgijskiej Grupy CFE.

Całkowita powierzchnia projektu wynosi 7,100 metrów kwadratowych i zakłada przebudowę części frontowej istniejącego budynku centrum wraz z wewnętrznymi pracami adaptacyjnymi. Nowa część handlowo-usługowa przy ulicy Ostrobramskiej 75 na warszawskim Gocławiu jest w fazie realizacji od początku bieżącego roku. Projekt rozbudowy przygotowała pracownia SUD Architekt Polska.

- Cieszy nas fakt, że CFE Polska jest zaangażowana w tak prestiżowy projekt, jak rozbudowa CH Atrium Promenada w Warszawie. Wierzymy, że nasze doświadczenie jako generalnego wykonawcy oraz dbałość o najwyższe standardy przy każdej realizacji, zostaną docenione przez naszego klienta oraz przyszłych użytkowników – powiedział dyrektor generalny CFE Polska, Bruno Lambrecht.

CFE Polska jest obecna na krajowym rynku budowlanym od 1996 roku i zadebiutowała budową fundamentów pod pierwszy w Polsce zakład produkcyjny samochodów marki Opel, zlokalizowany w Gliwicach. Fima specjalizuje się w realizacji projektów przemysłowych i handlowo-usługowych oraz inwestycji biurowych, mieszkaniowych, hotelarskich.