Celtic zakończył budowę Iris, budynku biurowego o 14,3 tys. mkw powierzchni,  tym samym kończąc trzeci etap projektu Cybernetyki Office Park w Warszawie. 

Iris jest trzecim etapem inwestycji Cybernetyki Office Park w Warszawie. Celtic Property Developments S.A. Wyznaczył Savills na zarządcę budynku Iris.

- Cieszymy się, że rozszerzyliśmy współpracę z Celtic na zarządzanie ich najnowszym budynkiem biurowym Iris – mówi Milena Sikora, Starszy Zarządca Nieruchomości w Savills.

Iris to pięciopiętrowy budynek biurowy o powierzchni. Budynek oferuje 108 miejsc parkingowych na parkingu naziemnym i 125 miejsc na parking podziemnym. Cybernetyki Office Park położony jest na Mokotowie, u zbiegu ulic Cybernetyki oraz Postępu, niedaleko Galerii Mokotów.

Budynek, zaprojektowany wg kryteriów certyfikacji BRAEEM, wyposażony jest między innymi w nowoczesny system Building Management (BMS), który pozwala na ekonomiczne zarządzanie wszystkimi urządzeniami i instalacjami. Rozwiązania te zintegrowane są z systemem Security Management (SMS), który zarządza kontrolą dostępu oraz monitoringiem (CCTV).