Firma CBRE poinformowała, że nowym najemcą budynku Ambassador w Warszawie została firma AECOM, wiodący dostawca usług konsultingowych w branży inżynieryjnej na świecie, sklasyfikowana przez magazyn ENR 2012 (Engineering News Records) na pierwszym miejscu i obecna na liście Fortune 500.

AECOM wynajęła 510 m kw. powierzchni biurowej, zaś firma CBRE doradzała najemcy w procesie negocjacji.

Budynek biurowy Ambassador, zlokalizowany w biznesowym centrum warszawskiego Mokotowa, to pierwszy projekt dewelopera Kronos Real Estate w Polsce. Ambassador oferuje 14.900 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, 1.000 m kw. powierzchni handlowo-usługowej oraz 298 miejsc parkingowych rozmieszczonych na 4 kondygnacjach podziemnych. Planowany termin oddania budynku do użytku to styczeń 2013 roku.

- Cieszymy się, że firma AECOM dołączyła do grona najemców Ambassadora. Jest to atrakcyjnie zlokalizowany budynek, idealny dla firm poszukujących nowoczesnego biura w Warszawie. Pracownicy i Klienci AECOM będą mogli korzystać nie tylko z  wielu udogodnień takich jak restauracje, bary kawowe, banki i pralnie, ale również z zielonego tarasu o powierzchni 1.800 m kw., do którego dostęp zostanie zapewniony bezpośrednio z biur oraz bliskiego sąsiedztwa Galerii Mokotów, jednego z najpopularniejszych centrów handlowych w stolicy. - powiedział Daniel Bienias, dyrektor działu Reprezentacji Najemców w CBRE.