Wałbrzyska SSE sprzedała teren inwestycyjny w Bolesławcu

  • 8 czerwca 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. WSSE)

Nowym właścicielem terenu o powierzchni 1,0252 ha w Bolesłąwcu została firma METATECH GROUP Sp. z o.o. spółka komandytowa z Kruszyna. 

Nieruchomość zostanie zagospodarowana pod budowę zakładu produkcyjno-usługowego, w którym między innymi będą wytwarzane elementy metalowe.

METATECH GROUP jest także inwestorem programu Polska Strefa Inwestycji (PSI) i na działalność w Bolesławcu otrzymała Decyzję o wsparciu wydaną przez Kamiennogórską Specjalną Strefę Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości S.A. Jest to kolejny inwestor w Podstrefie Bolesławiec, która utworzona została w 2006 r. i przyciąga nowych inwestorów dzięki współpracy stref ekonomicznych z lokalnym samorządem.

Od początku istnienia w Bolesławcu specjalnej strefy ekonomicznej, zainwestowało tam 14 firm, z których część przeprowadziło kilka inwestycji. Wśród inwestorów znaleźć można firmy lokalne jak Sacher, Elektros, Kegger czy Odrapak oraz podmioty zagraniczne jak Rhenus Logistics, Hoerbiger, czy SRG Global. WSSE przygotowuje kolejne tereny inwestycyjne w Bolesławcu.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów