W Raciborzu kolejna działka znalazła nabywcę

  • 4 lutego 2021
  • TerenyInwestycyjne.info

Tereny inwestycyjne w Raciborzu (fot. UM Racibórz)

W Raciborzu został rozstrzygnięty przetarg na jedną z ostatnich działek inwestycyjnych położonych przy ul. Gospodarczej. Inwestorem jest firma Projekt Intex to Sp. z o.o. wchodząca w grupę Widlatex Sp. z o.o. zajmująca się wózkami widłowymi. Na lokalnym rynku firma znana jest jako drukarnia i pracownia reklamy. Intex to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Nieruchomość o powierzchni 0,5454 ha wylicytowana została za kwotę 238 128 zł brutto. Jest to już dziewiąta sprzedana działka z dziesięciu, jakie Miasto przygotowało w tzw. „nowej strefie gospodarczej”, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zewnętrznemu.

Tereny inwestycyjne przy ul. Gospodarczej są uzbrojone w sieci: wodociągową, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz oświetlenie. Nabywca nieruchomości zobowiąże się do jej zabudowy w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania, w terminie do czterech lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży.

Miejskie tereny inwestycyjne

Miasto oferujemy inwestorom nie tylko interesujące tereny inwestycyjne, ale także pewność, że wszelkie sprawy związane z gruntami zostały właściwie uregulowane. Wszystkie  tereny inwestycyjne są ujęte w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Wszystkie grunty, na których można rozwijać działalność gospodarczą są także ujęte w Elektronicznym Systemie Informacji Miejskiej. Rozwiązanie to pozwala na sprawne, szybkie i precyzyjne określenie m.in. kształtu, powierzchni, położenia czy kwestii związanych z własnością nieruchomości. Niezwykle ważnym udogodnieniem jest również  fakt, że wszystkie tereny inwestycyjne zostały ujęte w miejskiej bazie nieruchomości. Dzięki temu wyszukanie interesującego  terenu lub lokalu staje się banalnie proste.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów