Targi MIPIM odwołane i przesunięte na czerwiec. Winny koronawirus

  • 29 lutego 2020
  • TerenyInwestycyjne.info

(fot. MIPIM)

Reed MIDEM, organizator międzynarodowych targów rynku nieruchomości MIPIM ogłosił, że tegoroczna edycja wydarzenia została przełożona.

Targi miały odbyć się w dniach 10-13 marca 2020 roku. Organizator podjął decyzję o zmianie terminu z powodu rosnących obaw związanych z koronawirusem (Covid-19). Nowy termin targów MIPIM to 2-5 czerwca 2020 roku.

– Dobre samopoczucie naszych klientów i pracowników jest naszym priorytetem. Biorąc pod uwagę zmieniający się kontekst, najlepszym rozwiązaniem jest przełożenie MIPIM na czerwiec. –  powiedział Paul Zilk, dyrektor generalny Reed MIDEM.

– To nie jest decyzja, którą podjęliśmy pochopnie. Wierzymy, że nowy termin targów zapewni międzynarodowej społeczności MIPIM możliwość osiągnięcia swoich celów biznesowych. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za ich wsparcie i konstruktywny wkład w tym trudnym okresie. – dodał Paul Zilk.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2020 są jednymi z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branżowych na świecie. Od trzech dekad impreza odbywa się w Palais des Festivals w Cannes - kojarzonym ze słynnym festiwalem filmowym, czerwonym dywanem i gwiazdami srebrnego ekranu.

Liczba przypadków koronawirusa rośnie we Francji

We Francji w tym tygodniu odnotowano gwałtowny wzrost liczby osób, u których wykryto wirusa, a pierwszy przypadek w Cannes odnotowano we czwartek.

Do tej pory we Francji zarażonych zostało 73 osoby, a w sobotę zgłoszono 16 nowych przypadków. Wkrótce po ogłoszeniu o przełożeniu targów MIPIM, rząd francuski ogłosił tymczasowy zakaz publicznych zgromadzeń większych niż 5000 osób.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów