Ostrowiecki Kompleks Inwestycyjny z nowym inwestorem

  • 23 listopada 2020

Ostrowiecki Kompleks Inwestycyjny (UM Ostrowiec Świętokrzyski)

Ostrowiec Świętokrzyski sprzedał kolejną działkę inwestycyjną.  To już czwartą działka w Ostrowieckim Kompleksie Inwestycyjnym, która znalazła inwestora. Nieruchomość ma powierzchnię 1,2 ha i  i została sprzedana za 447.228 zł. Nabywcą jest firma Laser Expert.

– Cieszę się, że ostrowieckie tereny inwestycyjne cieszą się zainteresowaniem ze strony inwestorów. – podkreśla Jarosław Górczyński, prezydent  Ostrowca Świętokrzyskiego. Na terenie przygotowanego przez miasto Ostrowieckiego Kompleksu Inwestycyjnego, zlokalizowanego w pobliżu ul. Bałtowskiej, swoją siedzibę miały dotychczas trzy firmy tj. Izoterm, PartLogictik i ElkomTrade. Teraz dołącza do nich kolejna. Kompleks posiada jeszcze kilka działek, które miasto z chęcią sprzeda odpowiedzialnym inwestorom. Co również ważne takich terenów posiadamy więcej w innych lokalizacjach np. w pobliżu ul. J. Samsonowicza. – dodaje Górczyński.

Firma Laser Expert zajmuje się sprzedażą i serwisem używanych laserów niemieckiej firmy TRUMPF. W nowej lokalizacji funkcjonować będzie również firma Naren. Ten drugi podmiot zajmuje się rozwiązaniami w dziedzinie obróbki laserowej, funkcjonując jako tzw. integrator, czyli podmiot łączący klienta końcowego, dostawców komponentów i z nich tworzy cały system do obróbki laserowej. Ostrowiecka firma jest również przedstawicielem firmy z Chin, a dokładnie ze słynnego Wuhan, pod logiem Naren produkuje lasery specjalnie dla firmy z Ostrowca Świętokrzyskiego.

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów