Investment Areas Info Magazine - Lektura dla zagranicznego inwestora

  • 15 marca 2023
  • TerenyInwestycyjne.info

Investment Areas Info Magazine - Lektura dla zagranicznego inwestora

Z prawdziwą przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce kolejny numer magazynu "Investment Areas Info Magazine". 

Investment Areas Info Magazine to publikacja, która prezentuje najciekawsze artykuły z serwisu Tereny Inwestycyjne Info, opisujące najważniejsze tendencje na rynku nieruchomości, porady ekspertów oraz wywiady. Magazyn zawiera artykuły na temat potencjału inwestycyjnego w Polsce, rynku magazynowego, rynku gruntów inwestycyjnych oraz rynku biurowego. Publikacja jest kierowany do inwestorów zagranicznych.

Marcowe wydanie magazynu jest publikowane z okazji Targów Nieruchomości MIPIM w Cannes, które są jednymi z największych wydarzeń targowych w branży nieruchomości na świecie. Dzięki temu jest to doskonała okazja dla zagranicznych inwestorów, aby dowiedzieć się więcej o potencjale inwestycyjnym Polski.
 

W ostatnich latach Polska zyskuje coraz większe zainteresowanie zagranicznych inwestorów ze względu na swoją stabilność gospodarczą i korzystny klimat inwestycyjny. Strategiczne położenie kraju, wykształcona siła robocza i rosnący rynek czynią go atrakcyjnym miejscem dla inwestycji.

Investment Areas Info Magazine to doskonałe źródło informacji dla zagranicznych inwestorów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o polskim rynku nieruchomości. Artykuły w magazynie zawierają wartościowe spostrzeżenia i informacje na temat potencjału inwestycyjnego różnych regionów  Polski i sektorów gospodarki.

Magazyn zawiera również wywiady z ekspertami w dziedzinie nieruchomości, którzy dzielą się swoimi spojrzeniami na obecny stan rynku oraz oferują porady dotyczące skutecznego poruszania się po nim. 

W magazynie swoją ofertę przedstawiły takie firmy jak: 

  • Remea Sp. z o.o. - Kompleksowe usługi z zakresu szeroko rozumianej remediacji, rekultywacji i rewitalizacji środowiska gruntowo-wodnego
  • Gmina Świecie - Oferta gruntów inwestycyjnych w Vistula Park
  • Gmina Stryków - Oferta gruntów inwestycyjnych przy trasie A2 
  • Orange Polska S.A. - Oferta nieruchomości komercyjnych w całej Polsce, których właścicielem jest własnie Orange
  • Miasto Warszawa - Oferta potencjału inwestycyjnego miasta
  • BiznesAds.pl - Oferta kampani reklamowych skierowana do inwestora krajowego i zagranicznego


Zachęcamy do zapoznania się z numerem oraz do regularnego zaglądania na serwis Tereny Inwestycyjne Info, aby pozostać na bieżąco z najświeższymi wiadomościami przygotowanymi przez nasz zespół.

Tereny Inwestycyjne Info Magazyn

© Wszystkie prawa zastrzeżone Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - licencja@terenyinwestycyjne.info

Podobne artykuły

ogłoszenia terenów inwestycyjnych

Dodaj ogłoszenie

Tereny inwestycyjne - prezentacje Oferentów