Przełom roku sprzyja refleksjom dotyczącym zarówno mijającego roku, jak i nadchodzących miesiący. Dlatego przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników wyjątkowe wydanie magazynu, które podsumowuje 2014 rok i przygląda się trendom na 2015 rok.

Z pomocą przedstawicieli czołowych agencji i firm doradczych przygotowaliśmy przegląd najważniejszych wydarzeń z rynku terenów inwestycyjnych, nieruchomości komercyjnych oraz specjalnych stref ekonomicznych. Przyjrzeliśmy się również tendencjom, które mają szanse zdominować te rynki w przyszłym roku. O najważniejszych wydarzeniach mienionego roku, w tym inwestycji firmy Volkswagen we Wrześni oraz zmianach przepisów dotyczących SSE, rozmawiamy również  z Iloną Antoniszyn-Klik, wiceminister gospodarki. Temat specjalnych stref ekonomicznych był lejtmotywem całego 2014 roku, dlatego podsuwaliśmy wszystkie zachodzące zmiany w tekście „ Czas zmian dla specjalnych stref ekonomicznych”.

Jak zwykle zgromadziliśmy w magazynie szereg pożytecznych porad m.in. jak współpracować z inwestorami z Japonii oraz co charakteryzuje idealną działkę pod inwestycję hotelową. W rozmowie z prezesem Biura Inwestycji Kapitałowych poruszamy temat rozwoju rynku magazynowego i charakteryzujemy 25 lat amerykańskich inwestycji w Polsce.

Zachęcam do zapoznania się z magazynem oraz podjęcia dialogu na łamach naszego serwisu Tereny Inwestycyjne Info, gdzie na bieżąco piszemy o najważniejszych wydarzeniach z rynku.

Z życzeniami inspirującej lektury,
Marta Śniegocka – redaktor naczelna serwisu Tereny Inwestycyjne Info


 Pobierz magazyn w pliku PDF