Biurowiec Oxygen, zrealizowany w centrum Szczecina przez spółkę Echo Investment, otrzymał ekologiczne certyfikaty BREEAM In-Use potwierdzające energooszczędność budynku i dbałość o środowisko. Oxygen jest pierwszym biurowcem w regionie zachodniopomorskim, który otrzymał ocenę „Very Good". 
Oxygen uzyskał certyfikaty BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą zarówno w kategorii Asset Rating (budynek) jak i Building Management (jakość zarządzania). BREEAM In-Use to system oceny jakości budynków, w którym branych pod uwagę jest wiele cech danej inwestycji m.in. dostępność transportowa, jakość materiałów i konstrukcji, zarządzanie eksploatacją i realizacją, gospodarka wodna i odpadami.
- Tak wysoka ocena naszej inwestycji to potwierdzenie zaangażowania w ochronę środowiska i dowód na to, że biurowiec jest zbudowany i zarządzany z dbałością o środowisko i pod kątem obniżenia kosztów eksploatacji. - mówi Wojciech Knawa, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Echo Investment.
Wcześniej, w sierpniu 2012 roku, biurowiec Oxygen otrzymał ekologiczny certyfikat GreenBuilding. To kolejny obiekt biurowy zrealizowany przez Echo Investment, który otrzymał potwierdzenie przyjazności ekologicznej - w 2012 roku certyfikaty BREEAM Interim uzyskał biurowiec Aquarius Business House we Wrocławiu i Park Rozwoju realizowany w Warszawie. Dwie inne inwestycje biurowe zrealizowane przez Echo posiadają uzyskane wcześniej certyfikaty GreenBuilding: to Park Postępu zlokalizowany na warszawskim Mokotowie i biurowce Astra Park w Kielcach.
Certyfikat BREEAM In-Use przyznawany jest przez BRE (Building Research Establishment) na podstawie materiałów i raportu przygotowanych przez licencjonowanego asesora, który w trakcie procesu certyfikacji współpracuje z zarządcą nieruchomości.

Oxygen to 9-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany w Szczecinie przy skrzyżowaniu ul. Malczewskiego i al. Wyzwolenia. Obiekt oferuje łącznie ponad 14 000 mkw. powierzchni wynajmowalnej. Projekt architektoniczny został opracowany w gdyńskim biurze architektonicznym Arch-Deco. Budowa biurowca Oxygen rozpoczęła się we wrześniu 2008 roku. Budynek został oddany do użytkowania w III kwartale 2010 roku.