Hala A North-West Logistic Park w Szczecinie została oddana do użytkowania zgodnie z planem. We wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej z czterech hal, Hali B o powierzchni 14 000 mkw. 

W hali A North-West Logistic Park w Szczecinie na powierzchni 6 850 mkw. funkcjonuje trzech najemców zatrudniając ponad 110 pracowników.  Wśród najemców znalazły się takie firmy jak InCom Polska Sp. z o.o. hiszpański producent komponentów do produkcji elementów dla elektrowni wiatrowych, największa sieć dystrybucji alkoholu w Polsce firma Premium Distributors Sp . z o. o. oraz firma IQ Metal Polska Sp. z o.o. działająca w sektorze obróbki metali. Obiektem zarządza firma Cushman & Wakefield Polska.

Na początku września Inwestor zaplanował budowę hali B, która bezpośrednio przylega do hali A. Prowadzone są już zaawansowane rozmowy z zainteresowanymi wynajmem podmiotami. Projekt o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. adresowany jest do firm z całej Europy. Ponadto, Szczecin notuje zwiększone zapotrzebowanie na biurowe i magazynowe powierzchnie. Obecnie, inwestycjami w regionie interesują się bardzo silnie firmy ze Skandynawii, Niemiec, Belgii, i Holandii, głównie pod kątem rozwoju centrów dystrybucji i usług.

North-West Logistic Park to pierwszy w Szczecinie park logistyczny klasy A. Inwestorem kompleksu, którego budowa ruszyła jesienią ubiegłego roku jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o. Jego komercjalizacją zajmują się firmy, Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle oraz Colliers International i Litwiniuk Property.